Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Odbiór śmieci. Ogłosiliśmy przetarg

Trzy pojemniki na śmieci stojące przy krawężniku w kolorze zielonym z czerwoną klapą
Od czerwca 2020 r. wszyscy mamy obowiązek segregować śmieci (Foto: pixabay.com)

Ogłosiliśmy przetarg na realizację zadania „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiązowna”. Oferty należy składać poprzez platformę przetargową do 8 listopada.

Zamówienie podzielone jest na dwie części. Pierwsza to odbiór odpadów od mieszkańców i działek letniskowych oraz organizacja zbiórek wielkogabarytowych. Druga – dotyczy zagospodarowania odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w Emowie (teren oczyszczalni ścieków).

Jednym z kryterium oceny złożonych ofert udzielenia zamówienia jest to ekologiczne. Wyższą punktację zdobędą oferty wykonawców, którzy zadeklarują, że odpady zebrane podczas akcji sprzątania  świata zagospodarują nieodpłatnie.

Firma, która wygra przetarg, będzie obsługiwała naszych mieszkańców od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 r. Nowe zamówienie przewiduje, że odpady odbierane będą według harmonogramu przygotowanego przez gminę, a nie przedsiębiorcę. Chcemy zachować ciągłość i powtarzalność obowiązującego obecnie harmonogramu, w którym zawarte są także dwie zbiórki odpadów gabarytowych, elektrośmieci i zużytych opon w formie tzw. „wystawki” sprzed posesji.

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy Przetargowej Gminy Wiązowna do 8 listopada br. do godz. 11.00.

Więcej informacji na ten temat udziela Ewa Cieślicka – Wydział Środowiska i Nieruchomości, tel. 22 512 58 29, e-mail: e.cieslicka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 28/10/2021