bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Konkurs fotograficzny

Czarny aparat fotograficzny
Uwiecznij piękno kultury naszego regionu (Foto: pixabay.com)

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił konkurs fotograficzny „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Hasłem pierwszej edycji jest „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza” . Prace można zgłaszać do 15 października.

W pierwszej edycji „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza” organizatorzy chce skierować zainteresowanie uczestników konkursu w stronę budownictwa drewnianego – wymagającego szczególnej troski oraz pośpiechu w utrwalaniu jego wartości. Należy zrobić jedno zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu. Wyklucza się budynki znajdujące się na terenach skansenów i muzeów wsi. Prace oceni jury, biorąc pod uwagę kreatywność i jakość fotografii.

Zgłoszenia (w postaci skanu formularza zgłoszeniowego oraz zdjęcie) należy przesłać drogą mailową na adres: mst@mazovia.pl do 15 października. Uczestniczyć w konkursie mogą wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w konkursie wyłącza się:

  1. osoby zajmujące się profesjonalnie/zawodowo fotografią;
  2. pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców lub opiekunów prawnych o zgodę i wypełnijcie wspólnie odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Spośród nadesłanych prac, jury wybierze i oceni maksymalnie sześć zwycięskich fotografii. Dodatkowo nagrodzone zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego wybrany zostanie laureat. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/MazowieckiSzlakTradycji. Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:

  1. I nagroda – w wysokości 3 000 zł;
  2. II nagroda – w wysokości 2 500 zł;
  3. III nagroda – w wysokości 2 000 zł;
  4. Maksymalnie 3 wyróżnienia – po 500 zł każde;
  5. Nagroda publiczności – internautów – w wysokości 1 000 zł.

Formularze, które uczestnicy mają wypełnić, zeskanować i przesłać, są dostępne wraz z regulaminem konkursu na stronie https://www.mazovia.pl.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. 22 59 79 161 lub wysyłając pytania na adres e-mail: mst@mazovia.pl.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Źródło: https://www.mazovia.pl

Data opublikowania strony: 10/09/2020