mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Ogłoszenie. Firma z Dziechcińca szuka pracowników

Ogłoszenie. Firma z Dziechcińca szuka pracowników

Uśmiechnięta kobieta podaje rękę mężczyźnie
Rozmowa kwalifikacyjna to jeden z najważniejszych elementów rekrutacji (Foto: Fotolia.pl)

Działająca w Dziechcińcu firma Marter poszukuje osób na stanowisko pracownika biurowego oraz kierowcy – magazyniera.

Marter istnieje na rynku od 1996 r. Jest doświadczoną firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego zaopatrzenia biur i przedsiębiorstw w artykuły oraz urządzenia biurowe i artykuły chemiczne. Jest przedstawicielem wielu krajowych oraz zagranicznych producentów. W związku z rozwojem firma poszukuje osób na stanowisko:

  1. pracownika biurowego – ze znajomością pakietu MS OFFICE i programu WF-MAG. Mile widziana znajomość branży artykułów biurowych, tonerów lub artykułów czystościowych.
  2. kierowcy – magazyniera.

Oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rodzinnej firmie. Osoby zainteresowane proszone są przesłanie CV ze zdjęciem na adres: biuro@marter.waw.pl z dopiskiem nazwy stanowiska, o które się ubiegają.

Do wysłanej aplikacji należy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w firmie, dzwoniąc pod nr tel. 22 780 48 02 i 22 789 02 80 lub pisząc na e-mail: biuro@marter.waw.pl

Data opublikowania strony: 16/02/2021