mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Ogłoszenie o pracę. Środowiskowy Dom Samopomocy w Radiówku

ŚDS w Radiówku poszukuje osoby na stanowisko psycholog/terapeuta

Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Radiówku poszukuje osoby na stanowisko psycholog/terapeuta.

Rodzaj umowy: zastępstwo
Wymiar czasu pracy: 1 etat
Miejsce pracy: Radiówek – gmina Wiązowna
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe: psychologia, pedagogika, terapeuta zajęciowy
• min. 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami chorującymi psychicznie,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, punktualność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej.

Zakres obowiązków:
• prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, zebrań społeczności terapeutycznych
• uczestniczenie w superwizjach, piknikach oraz wyjazdach terapeutycznych,
• pomoc w pracach administracyjnych i gospodarczych związanych z prowadzeniem Środowiskowego Domu Samopomocy.
Prosimy o przesyłanie CV na adres dyrektor.sds@gmail.com
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. 2018 r. poz. 1000.”

Data opublikowania strony: 30/07/2021