bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Okulary dla Afryki”. Dziękujemy za ofiarność

Plakat akcja Okulary dla Afryki
Plakat akcja Okulary dla Afryki

Zakończyła się akcja “Okulary dla Afryki”. Stowarzyszenie Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna przekazało zebrane szkła. Trafią teraz do potrzebujących w Afryce.

Zebrano łącznie 242 sztuki okularów, w tym 76 przeciwsłonecznych i 166 korekcyjnych. Trafiły one już do Kliniki Okulistycznej w Jaworznie, współorganizatora zbiórki na terenie naszego kraju. Z kliniki zostaną przesłane do Afryki i przekazane najbardziej potrzebującym.

Stowarzyszenie Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom gminy – dorosłym i dzieciom – za udział w akcji i za okazane serce.

Kierujemy również podziękowania do instytucji, które udostępniły nam swoje lokale do przeprowadzenia zbiórki. Są to: Urząd Gminy Wiązowna, Ośrodek Zdrowia w Wiązownie, Przedszkole “Misia Uszatka” oraz Szkoła Podstawowa w Wiązownie, sklep spożywczy w Duchnowie, sołectwo Zakręt, Szkoła Podstawowa w Malcanowie, Dzienny Dom “Senior+” w Woli Karczewskiej, Ośrodek Zdrowia oraz Szkoła Podstawowa w Gliniance.

Akcję zbiórki na terenie naszej gminy zorganizowała i przeprowadziła Alicja Feczko z Forum Przedsiębiorczości.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Włodzimierz Piechowicz, prezes Stowarzyszenia Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna

Data opublikowania strony: 09/10/2019