bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Opowieść wigilijna”. Wyjazd na przedstawienie

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz Parafia pw. św. Wawrzyńca w Gliniance zapraszają 10 grudnia na wspólny wyjazd na spektakl “Opowieść wigilijna” wystawiany przez kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Już po raz dziewiętnasty klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają na sztukę seminaryjną. W tym roku wystawią “Opowieść wigilijną” powstałą w oparciu o opowiadanie Charlesa Dickensa. Spektakl odbędzie się 10 grudnia o godz. 18.30 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ulicy Mehoffera 2 w Warszawie.

GOK i parafia w Gliniance organizują wspólny wyjazd na przedstawienie i zapraszają wszystkich chętnych. Koszt to 30 zł od osoby. Cena obejmuje przejazd autokarem oraz darowiznę dla kleryków przygotowujących sztukę. Miejsca zbiórki to: Glinianka (godz. 16.30) i Wiązowna (godz. 16.45).

Zapisy przyjmuje ksiądz Piotr Błażejczyk, proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance (osobiście) oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie tel. 22 780 41 79, e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Paulina Sokół

Data opublikowania strony: 13/11/2019