Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Orły 15-lecia” przyleciały do Wiązowny. Nagrody dla gminy i wójta Janusza Budnego

W Warszawie 1 grudnia odbyła się Wielka Gala Polskiej Przedsiębiorczości 2023, w czasie której wręczono nagrody w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu. Delegacja Gminy Wiązowna odebrała nagrody - statuetki oraz okolicznościowe dyplomy w dwóch kategoriach „Gmina 15-lecia” oraz „Wójt 15-lecia”.

Gmina Wiązowna otrzymała jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród w Polsce, czyli „Orła 15-lecia”, w dwóch kategoriach: „Gmina 15-lecia” oraz „Wójt 15-lecia”. W imieniu gminy statuetki odebrały Skarbnik Gminy Wiązowna Agnieszka Kowalska oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Elżbieta Różańska.

Otrzymane wyróżnienia to wyraz wysokich kompetencji, wysokiej umiejętności zarządzania, przyczyniających się do podnoszenia standardów życia mieszkańców miasta i dających dobre perspektywy rozwoju ich dobrostanu w przyszłości.

Tytuł przyznawany jest tylko nielicznym, którzy – podobnie jak Gmina Wiązowna – sprostają wymaganiom weryfikacyjnym Rady Programowej. Badaniom podlegała działalność gminy na przestrzeni ostatnich 5 lat, które wzorcowo realizowały działania ustawowe oraz strategię rozwoju na rzecz społeczności lokalnej, podnosząc standard życia mieszkańców oraz wykazują otwartość i przychylność we współpracy z inwestorami i przedsiębiorcami.

Data opublikowania strony: 04/12/2023