bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Otwarta sobota” w urzędzie. Ślub i powszechny spis

Wejście do Urzędu Gminy Wiązowna
Urząd Gminy Wiązowna. Główne wejście znajduje się od ul. Lubelskiej (Foto: UG Wiązowna)

Za nami kolejna “otwarta sobota” w Urzędzie Gminy Wiązowna. Tego dnia mieszkańcy mieli okazję do załatwienia wszystkich zaległych spraw oraz do wypełnienia ankiety piecowej. Nasi gminni rachmistrze spisywali także rolników w ramach Powszechnego Spisu Rolnego. W urzędzie odbył się również ślub.

W sobotę 24 października pracownicy wszystkich wydziałów oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej byli do Państwa dyspozycji od godz. 8.00 do 16.00. Tradycyjnie dla odwiedzających nas w sobotę mieszkańców przygotowaliśmy niespodziankę. Wszyscy dorośli otrzymali kamizelki odblaskowe, a dzieci i młodzieży – kolorowe opaski odblaskowe. Swoje urzędowe sprawy załatwiło tego dnia 25 osób.

Trwa Powszechny Spis Rolny. Podczas „otwartej soboty” nasi gminni rachmistrze, którzy czekali w Pawilonie Kultury, zebrali dane od 10 rolników. W sumie do 26 października spisało się 196 osób. Także tego dnia w GOK-u pracownicy Wydziału Środowiska i Nieruchomości pomagali mieszkańcom wypełnić ankietę inwentaryzacyjną pieców. Ankietę mogą Państwo również wypełnić samodzielnie przez internet, wystarczy kliknąć w link: Ankieta inwentaryzacyjna.

W urzędzie odbył się także ślub cywilny. Kolejna para powiedziała sobie “tak” przez naszym Urzędnikiem Stanu Cywilnego.

Data opublikowania strony: 27/10/2020