radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Pasowanie na „Mieszkańca Stumilowego Lasu”

Pasowanie na „Mieszkańca Stumilowego Lasu”

W poniedziałek (15 października) w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, szczególnie dla dzieci nowoprzyjętych. W tym dniu obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej oraz Uroczyste Pasowanie na „Mieszkańca Stumilowego Lasu”. O wyznaczonej godzinie, gdy wszyscy byli już gotowi, Dyrektor Ewa Kołodziejczyk serdecznie powitała przedszkolaków, rodziców, nauczycieli oraz pracowników.

Dziękując za zaangażowanie, złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom życzenia wytrwałej, owocnej i satysfakcjonującej pracy z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Przedszkola każda z grup zaprezentowała przygotowane wcześniej tańce i piosenki. Po części artystycznej nadszedł czas na najważniejszą część uroczystości, pasowanie na przedszkolaka. Pani Dyrektor została poproszona o uroczyste odczytanie przysięgi pasowania. Dzieci przysięgały mieć buzie zawsze uśmiechnięte, uczyć się pilnie i bawić bezpiecznie.

Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal, dyplom oraz balon, które zostały zakupione przez Radę Rodziców. Był to dzień pełen wrażeń i na pewno zapisze się w pamięci dzieci jako miłe wspomnienie. Pierwszy występ przed publicznością to dla dzieci nowoprzyjętych ogromne przeżycie, z którym poradziły sobie znakomicie.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Mariola Jęczmieniowska
Ewa Budny

Data opublikowania strony: 19/10/2018