Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Październikowe „Powiązania”. Zapraszamy do lektury

O przyznaniu nam nagrody w konkursie „Modernizacja Roku 2018”, o nowym projekcie Centrum Handlowego Góraszka, jak posprzątaliśmy naszą gminę oraz jak nie dać się nabrać naciągaczom – o tym m.in. przeczytacie w najnowszym numerze „Powiązań”.

W październikowych „Powiązaniach” znajdziecie informacje na temat jednej z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w okolicy, czyli Centrum Handlowego w Góraszce (str. 7). Inwestor przedstawił kolejne informacje dotyczące budowy i zaprezentował nową wizualizację.

Wymówek jest zawsze wiele. Powodów do tego, by nie ćwiczyć, też. Na stronie 24 opisaliśmy natomiast 10 sposobów na to, aby nie stać się kanapowym leniem. To krótki poradnik, jak wygrać z własnymi słabościami i jak zacząć ćwiczyć.

Kreatywność, rozwój, sztuka oraz ciekawość świata to motyw przewodni nowej oferty programowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie. Szczegółowo o zajęciach w GOK piszemy na stronie 28.

To tylko kilka z wielu tematów, jakie poruszamy na łamach naszego pisma. Najnowszy numer „Powiązań” jest dostępny m.in. w instytucjach i sklepach na terenie całej gminy.

Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony, jest też pod tekstem. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Data opublikowania strony: 18/10/2019