bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Perły Mazowsza 2023 rozdane!

W Otwocku 21 lutego odbyła się Gala Powiatowa plebiscytu ,,Perły Mazowsza 2023”. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które łączy lokalną społeczność Mazowsza z organizacjami samorządowymi, światem sportu i kultury oraz przedsiębiorcami. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: Perła Sportu i Turystyki, Perła Przedsiębiorczości oraz Perła Kultury. W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny.

W tym roku współorganizatorem wydarzenia były gminy Powiatu Otwockiego. Nagrody zostały wręczone przedstawicielom każdej gminy naszego powiatu. Perły Gminy Wiązowna otrzymali:

  1. w kategorii Perła Kultury: ,,Pawilon Kultury” Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie;
  2. w kategorii Perła Sportu i Turystyki: Klub Sportowy Advit Wiązowna;
  3. w kategorii Perła Przedsiębiorczości: Artes – Meble i Wnętrza Andrzej Zwierzyński.

Warto podkreślić, że głosy oddawane były nie tylko przez kapitułę plebiscytu, ale również przez mieszkańców naszego regionu. Głos mieszkańców jest zawsze ważny dla naszej gminy, dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy na naszych kandydatów. Gratulujemy  wszystkim laureatom!

Zachęcamy do przeglądania zakładki „Dla firm”, w której zamieszczamy informacje i porady dla biznesu. W „Powiązaniach” są specjalne strony na informacje dla i od naszych przedsiębiorców.

Data opublikowania strony: 22/02/2024