Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Piknik Pasji „Artystyczne Inspiracje”. Seniorzy i młodzież zapraszają do Woli Karczewskiej

Obrazy wybitnych malarzy ukryte pośród drzew, artystyczne prace seniorów i uczniów otoczone kwiatami i otulone ich zapachem. Muzyka na żywo połączona ze śpiewem ptaków i szumem drzew. Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” w Woli Karczewskiej oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance zapraszają 18 czerwca na Piknik Pasji „Artystyczne Inspiracje”.

Spotykamy się w Woli Karczewskiej na terenie Domu Kultury „Nad Świdrem”. Nasze wydarzenie rusza o godz. 11.00 i przewidziane jest do godz. 14.00. Czeka Państwa uczta dla ciała i duszy. Otaczać Nas będzie Senioralna Wędrująca Galeria Artefakt – Odsłona V oraz prace konkursowe uczniów.

W programie:

  • 11.00  Powitanie gości,
  • 11.30  Koncert muzyki klasycznej i filmowej,
  • 12.10   Słów kilka „O tym czym jest sztuka i dlaczego dany obraz uważany jest za dzieło?”,
  • 12.45  Rozstrzygniecie konkursu  „Artystyczne  Inspiracje”.

Zapraszamy naszych przyjaciół, mieszkańców, młodzież, rodziny. Jeżeli masz ochotę może coś namalujesz, narysujesz, naszkicujesz, a może zwyczajnie wybrudzisz się farbą i będziesz miał z tego niezły ubaw. Dla ciała będziemy mieć ciasta przygotowane z sercem i miłością. Będą też leżaki, koce, poduchy – jednym słowem strefa relaksu.

Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” w Woli Karczewskiej oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance zapraszają 18 czerwca na Piknik Pasji „Artystyczne Inspiracje”. Spotykamy się w Woli Karczewskiej na terenie Domu Kultury „Nad Świdrem”. Nasze wydarzenie rusza o godz. 11.00 i przewidziane jest do godz. 14.00.

Data opublikowania strony: 12/06/2023