radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Otwieramy place zabaw i siłownie plenerowe

Otwieramy place zabaw i siłownie plenerowe

Ta informacja ucieszy najbardziej dzieci. Otworzyliśmy Gminny Park Centrum w Wiązownie. Można już korzystać z placu zabaw i siłowni plenerowej. Z użytku wyłączone są dwie uszkodzone rampy. W ciągu najbliższych dwóch dni udostępnimy wszystkie gminne place zabaw. Zamknięte będą tylko te, gdzie trwa aktualnie instalowanie nowych urządzeń.

Na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie zainstalowaliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji: przy placu zabaw i przy siłowni oraz przy łazienkach. Spółdzielnia Socjalna „Odmiana”, która dba o porządek na terenie parku, będzie kilka razy dziennie przemywać urządzenia i uzupełniać płyny.

Z powodu uszkodzeń z użytku wyłączone są dwie rampy. Korzystanie z nich jest niebezpieczne! W najbliższym czasie zostaną naprawione i ponownie udostępnione.

W weekend otwieramy też place zabaw i siłownie plenerowe administrowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. Te w Izabeli, Pęclinie i Woli Karczewskiej będą jeszcze czasowo wyłączone z użytkowania w związku z trwającymi tam pracami budowlanymi.

Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa. Rodzic czy opiekun, wchodząc z podopiecznym na plac zabaw, musi upewnić się, czy możliwe jest zachowanie 2 metrów odstępu między bawiącymi się dziećmi. Jeśli nie, to usta i nos dzieci oraz ich opiekunów muszą być zasłonięte.

Wszystkie wiadomości na temat wirusa COVID-19 znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://tuwiazowna.pl/koronawirus-w-polsce/

Data opublikowania strony: 30/05/2020