radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Półmaraton Wiązowski

Półmaraton Wiązowski

Zapisy do 38. Półmaratonu Wiązowskiego

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a „w mordę wind” nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie od 38 lat rozpoczyna się biegowa wiosna.

Od lat utarło się, że jedną z lepszych okazji do sprawdzenia efektywności zimowych treningów biegowych na Mazowszu jest Półmaraton Wiązowski. O prawdziwości tych słów będzie można przekonać się 28 lutego 2019 – w samo południe wystartuje bieg główny na dystansie 21,097 km. Tradycyjnie towarzyszyć mu będzie Wiązowska 5-tka oraz biegi młodzieżowe i dziecięce: Mały Półmaraton, Mały Ćwierćmaraton i Bieg Krasnoludków.

Zapisy elektroniczne startują w grudniu. Przypominamy, że dzieci i młodzież biorąca udział w Małym Półmaratonie, Małym Ćwierćmaratonie lub Biegu Krasnoludków biegnie za darmo!

Start, meta oraz miasteczko biegowe zlokalizowane będą przy Szkole Podstawowej w Wiązownie. Szczegółowe informacje na temat biegu znajdziecie pod adresem: wiazownapolmaraton.pl/
Bądźcie z nami w Wiązownie!

Data opublikowania strony: 12/12/2015