radio button mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Półmaraton Wiązowski

Półmaraton Wiązowski

Zapisy do 38. Półmaratonu Wiązowskiego

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a „w mordę wind” nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie od 39 lat rozpoczyna się biegowa wiosna.

Od lat utarło się, że jedną z lepszych okazji do sprawdzenia efektywności zimowych treningów biegowych na Mazowszu jest Półmaraton Wiązowski. O prawdziwości tych słów po raz 39. można było przekonać się 28 lutego 2019 – w samo południe wystartował bieg główny na dystansie 21,097 km. Tradycyjnie towarzyszyły mu: Wiązowska 5-tka oraz biegi młodzieżowe i dziecięce: Mały Półmaraton, Mały Ćwierćmaraton i Bieg Krasnoludków. To był rekordowy bieg, na którym padło kilka „życiówek”. Samą siebie pokonała m.in. Izabela Trzaskalska, uczestniczka mistrzostw świata w Londynie.

Przed nami 40. jubileuszowy Półmaraton Wiązowski. Na starcie spotkamy się 23 lutego 2020 r. Gorąco zapraszamy do Wiązowny. W planach mamy moc atrakcji. Będzie się działo!

Data opublikowania strony: 12/12/2015