radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

„Polna Bis – obszar planistyczny C”. Drugie wyłożenie planu

„Polna Bis – obszar planistyczny C”. Drugie wyłożenie planu

Plany architektoniczne

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Polna Bis – obszar planistyczny C” będzie od 19 grudnia po raz drugi wyłożony do publicznego wglądu.

Od 19 grudnia 2019 r. do 13 stycznia 2020 r. wyłożony zostanie do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Polna Bis – obszar planistyczny C”, obejmujący część miejscowości Wiązowna Gminna i Boryszew, ograniczony od strony południowej ulicą Polną oraz od strony północnej Kanałem Boryszewskim, zgodnie z poniższą mapą:

 

Projekt planu zagospodarowania przestrzennego Polna Bis

Z treścią projektu będzie można się zapoznać w Wydziale Planowania Przestrzennego – Urząd Gminy Wiązowna, parter, pok. nr 005, w godzinach pracy urzędu: pon. 8-18, wt.-pt. 8-16. W okresie wyłożenia projekt planu będzie dostępny również na stronie tuwiazowna.pl.

Zapraszamy na dyskusję publiczną, dotyczącą projektu planu pn. „Polna Bis – obszar planistyczny C”, która odbędzie się 9 stycznia 2020 r. (czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wiązowna od godz. 17.00. Uwagi do projektu planu można składać w nieprzekraczalnym terminie do 27 stycznia 2020 r., w sposób podany w obwieszczeniu Wójta Gminy Wiązowna, dostępnym poniżej.

Więcej informacji o projekcie planu udziela Anna Twardowska – Wydział Planowania Przestrzennego, pok. 005, tel. 22 512 58 17, e-mail: a.twardowska@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 03/12/2019