bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Pomóż lokalnej firmie. Kup cegiełkę, uciesz medyków

Firma Ogrodnicztwo Wiśniewski przekazała kwiaty Szpitalowi na ul. Szaserów w Warszawie w ramach akcji #KwiatyNaKorone
Firma Ogrodnicztwo Wiśniewski przekazała kwiaty Szpitalowi na ul. Szaserów w Warszawie w ramach akcji #KwiatyNaKorone

Po raz drugi lokalna firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior wystąpiła z apelem. Zostało jej ponad 350 tys. roślin cebulowych, które bez pomocy czeka powolne więdnięcie i śmierć. Dlatego Ogrodnictwo rozpoczyna akcję #KwiatyNaKorone. Kupując cegiełkę za 10, 35 lub 70 zł pomożemy firmie, a ta zakupione rośliny przekaże do wybranych placówek służby zdrowia. 

Lokalna firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior opublikowała swój apel na portalu społecznościowym. Czytamy w nim: 

Szanowni Państwo, 

ponownie zwracamy się do Was z gorącym apelem o pomocną dłoń dla nas i dla naszych roślin. 

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą na polskim od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją roślin cebulowych w doniczkach oraz konfekcją i sprzedażą cebul. W najbardziej gorącym sezonie dajemy posadę kilkudziesięciu osobom. 

Dziś, podobnie jak wiele lokalnych firm, stajemy w obliczu katastrofy. Zostało nam ponad 350 tys. roślin cebulowych, które bez Waszej pomocy czeka powolne więdnięcie i śmierć. Są one dorobkiem naszego życia i bez nich nasza firma, my oraz liczna rzesza ludzi znajdujących u nas zatrudnienie, będzie miała ogromne problemy, aby przetrwać. 

Dlatego wychodzimy z inicjatywą, która dla nas i naszych roślin jest ostatnią deską ratunku. Dzięki niej chcemy choć w niewielkim stopniu odwdzięczyć się pracownikom służby zdrowia, którzy codziennie narażają swoje zdrowie i życie, walcząc na pierwszej linii frontu z obecną pandemią koronawirusa.  

Rozpoczynamy akcję #KwiatyNaKorone która ma umożliwić Wam poprzez naszą firmę wysłanie kwiatów do wybranych placówek służby zdrowia. Kupując cegiełki o wartości 10, 35 i 70 zł przeznaczacie je na zestawy kwiatów o wartości 70 zł, które my dostarczymy do wskazanych z listy szpitali. Szczegółowy regulamin znajdziecie Państwo na stronie: http://www.kwiatynakorone.junior.net.pl/

My podziękowaliśmy najbliższemu nam Wojskowemu Instytutowi Medycznemu w Warszawie na ul. Szaserów, zawożąc im trzy palety kwiatów (2772 sztuk), które dodały kolorów szarej rzeczywistości panującej dookoła.

Czy zechcecie pomóc przetrwać nam, naszym ludziom i oczywiście roślinkom? Jeśli tak, gorąco prosimy, kupcie cegiełkę, a my za Was uhonorujemy ich wysiłek i oddanie dla społeczeństwa naszymi kwiatami.  Dla wszystkich tych, którzy wesprą naszą akcję, przygotowaliśmy drobny upominek w postaci kodu rabatowego do naszego sklepu internetowego www.cebule.pl. Zainteresowanych prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. 

Link do zakupu cegiełki o wartości 10 PLN : https://ssl.dotpay.pl/t2/… 

Link do zakupu cegiełki o wartości 35 PLN : https://ssl.dotpay.pl/t2/… 

Link do zakupu cegiełki o wartości 70 PLN : https://ssl.dotpay.pl/t2/… 

Z całego serca dziękujemy wszystkim Wam razem i każdemu z osobna za cała okazaną nam pomoc. 

#Kwitnacodziekujemy
Jacek Wiśniewski

Baner akcji #KwiatywKoronie

 

Foto: Facebook/Ogrodnictwo Wiśniewski

Data opublikowania strony: 28/04/2020