mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Pomóż przetrwać lokalnej firmie. Zamów rośliny w sieci lub przez telefon

Pomóż przetrwać lokalnej firmie. Zamów rośliny w sieci lub przez telefon

Plakat Gospodarstwa Ogrodniczego Jacek Wiśniewski z napisem Pomóż nam przetrwać wspólnie uratujmy rośliny. Na zdjęciu kwiaty w kolorowych doniczkach
Plakat Gospodarstwa Ogrodniczego Jacek Wiśniewski z napisem Pomóż nam przetrwać wspólnie uratujmy rośliny. Na zdjęciu kwiaty w kolorowych doniczkach

W obliczu panującej sytuacji rynek kwiatów ozdobnych przeżywa ogromny kryzys, który doprowadzi do zniszczenia setek milionów sztuk roślin na całym świecie oraz do upadku niezliczonej ilości ogrodników. Do takich należy Gospodarstwo Ogrodnicze z Wiązowny. Możemy pomóc mu przetrwać ten trudny czas.

Gospodarstwo Ogrodnicze Jacek Wiśniewski jest lokalną firmą z Wiązowny, zajmującą się produkcją roślin cebulowych w doniczkach. Firma rozwija swoją działalność na terenie gminy od ponad 30 lat. Rośliny cebulowe hoduje się przez pół roku po to, aby w okresie od stycznia do Wielkanocy sprzedać 100 proc. produkcji. Aktualne realia gospodarcze spowodowały zatrzymanie bieżącej sprzedaży w okresie największego szczytu sezonu. Firma ma olbrzymią ilość kwiatów doniczkowych i cebulek, których nie sprzedaje.

Firma wspólnie ze sklepem Cebule.pl organizuje akcję ratunkową dla roślin cebulowych w doniczkach, oferując je w sprzedaży on-line z dostawą do domu w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkich tych, którzy chcą i mogą pomóc zachęcamy do zaopatrzenia swoich domów na okres przedświąteczny w przepiękne rośliny cebulowe. Rośliny można zamówić na stronie: https://www.cebule.pl/pol_m_NOWOSC-Wiosenne-Rosliny-Cebulowe-W-DONICZKACH-2072.html.

Kwiaty – dwa wiosenne zestawy – można zamówić również przez telefon, dzwoniąc pod nr tel. 508 000 002 lub pisząc na e-mail: anna.slupska@junior.net.pl. Rośliny zostaną dostarczone na terenie gminy pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów. Zamówienia będą rozwożone w dwóch turach – 2 i 9 kwietnia.

Plakat z zestawami wiosennych kwiatów

Data opublikowania strony: 01/04/2020