bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Pomóżmy Tomkowi! W pożarze stracił dorobek życia

Tomek, jeden z naszych mieszkańców, w jedną noc stracił dorobek życia. Jego najbliżsi - żona i synowie - oraz przyjaciele uruchomili zbiórkę, aby pomóc mu odbudować to, na co tak ciężko pracował. Podczas 43. Półmaratonu Wiązowskiego wolontariusze będą zbierać datki na pomoc Tomkowi. Każda kwota ma znaczenie.

Tomka można wspomóc, wpłacając datek poprzez stronę pomagam.pl. Potrzeba 150 000 zł, aby można było odbudować to, co spłonęło w ciągu jednej nocy.

“Nasz tata, mąż, brat, syn, szwagier i przyjaciel potrzebuje pomocy. Całe życie pracował i pomagał innym. Remontował, budował, inspirował, tworzył piękne projekty z drewna.  Tomek tata dwójki chłopców Kuby i Antka stracił 10 lat swojej ciężkiej pracy w jedną noc.

Teraz sam potrzebuje pomocy. W nocy 23.02 spłonęła Tomkowi perełka stolarska. Spłonęło wszystko. Maszyny, drewno, tartak, narzędzia, namiot, hala produkcyjna, ogrodzenie. Są to ogromne straty sięgające setek tysięcy złotych. Niestety hala namiotowa nie mogła zostać ubezpieczona.

Tomek chciałby dalej tworzyć, pracować i spełniać marzenia zawodowe ale niestety nie ma gdzie. Na szczęście nikt na zdrowiu nie ucierpiał. Prosimy o pomoc w odbudowaniu Tomkowi miejsca pracy. Zdajemy sobie sprawę ze będzie to bardzo długa droga dlatego liczy się każda złotówka.

Bardzo dziękujemy: Zona Ania, synkowie Kuba i Antek, rodzina i przyjaciele”.

Data opublikowania strony: 24/02/2023