Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Ponawiamy przetarg na zakup aut i remont strażnic OSP. Zgłoś ofertę

Nowy wóz ratowniczo-bojowy, który Gmina Wiązowna zakupiła dla OSP Malcanów
Nowy wóz ratowniczo-bojowy, który Gmina Wiązowna zakupiła dla OSP Malcanów (Foto: UG Wiązowna/I.Trzaska)

Ponownie ogłosiliśmy przetarg na wykonanie projektów i przeprowadzenie remontów wraz termomodernizacjami trzech strażnic naszych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz na zakup dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Oferty można składać do 20 października.

Przetarg podzielony jest na trzy części. W ramach pierwszej i drugiej szukamy średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych z układem napędowym 4×4. Muszą one posiadać ważne świadectwa dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski. Wszelkie potrzebne dane, np. dotyczące parametrów wozów, znajdują się opisie przedmiotu zamówienia.

W ramach trzeciej części szukamy wykonawcy, który zajmie się:

opracowaniem projektów, w zakresie koniecznym do wykonania zadania w podziale na branże wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz kosztorysami inwestorskimi,

wykonaniem robót budowlanych w oparciu o pozwolenie na budowę lub zgłoszenie, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką budowlaną.

Firmy ubiegające się o realizację zadania lub zadań mają czas do 20 października godz. 10.00 na złożenie swych ofert poprzez elektroniczną platformę przetargową dostępną pod linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.

Zadania te zostaną sfinansowana z pieniędzy pochodzących z budżetu gminy oraz dotacji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Więcej informacji na temat kwestii przetargowych udziela Justyna Sadkowska – Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, tel. 22 512 58 80, e-mail: j.sadkowska@wiazowna.pl.

Logo. Napis Polski Ład. Niebieski znak graficzny w kształcie mpy polski.

Data opublikowania strony: 26/09/2023