Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Powiązania” numer czerwiec-lipiec. Zapraszamy do lektury

okładka Powiązań

O przyznaniu naszej gminie tytułu „Teraz Polska”, o absolutorium dla Wójta Gminy Wiązowna, jak również o tym, co to znaczeniu funduszu sołeckiego dla rozwoju wsi w – o tym m.in. przeczytacie  w najnowszym numerze „Powiązań”.

W czerwcowo-lipcowych „Powiązaniach” znajdziecie informacje na temat Gminnego Targowiska „Mój Rynek”, które zacznie funkcjonować już od soboty 20 lipca (str. 4 – 6). Zapraszamy na uroczyste otwarcie o godz. 9. W programie: stoiska degustacyjne, występ kapeli podlaskiej oraz prezentacje naszych Kół Gospodyń Wiejskich.

Polecamy też relacje z gminnych inwestycji – piszemy m.in. o ukończonej drodze Majdan – Izabela (str. 8) – oraz z wydarzeń kulturalnych, jakie miały miejsce w ostatnim czasie, np. Pikniku Integracyjnym „Wspólne Więzi 2019” (str. 34) oraz WiązLove – święcie Gminy Wiązowna (str. 39 – 40).

W numerze przeczytacie również o dwóch ważnych uroczystościach: rozdaniu nagród „Złoty Wiąz” dla najlepszych przedsiębiorców (str. 20) oraz  wręczeniu – po raz pierwszy w historii naszej gminy – wyróżnienia „Złoty Wiąz Wolności” (str. 19).

Już teraz zamieszczamy harmonogram zebrań sołeckich (str. 17). Zachęcamy do zaangażowania się w kwestii podziału funduszy sołeckich i do wspólnego decydowania, na co zostaną przeznaczone pieniądze. Na str. 18 znajdą Państwo również wniosek do budżetu na 2020 rok. Jest gotowy – wystarczy go wyciąć, wypełnić i złożyć do 30 września w urzędzie.

Najnowszy numer „Powiązań” jest dostępny m.in. w instytucjach i sklepach na terenie całej gminy. Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Data opublikowania strony: 19/07/2019