mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Powszechny Spis Rolny. Konkurs plastyczny

Powszechny Spis Rolny. Konkurs plastyczny

Dziecko odwrócne tyłem maluje na ścianie niebieską farbą
Malowanie przynosi szereg korzyści dla rozwoju intelektualnego, ruchowego oraz emocjonalnego dziecka (Foto: pixabay.com)

Główny Urząd Statystyczny serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Rolnik jak malowany” dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz ich rodziców lub opiekunów.

Konkurs nie jest skomplikowany i ma na celu umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu, wyzwolenie naturalnej kreatywności oraz propagowanie wiedzy na temat spisów rolnych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej (techniką dowolną) prezentującej wyobrażenia dzieci dotyczące rolnika w świetle trwającego spisu rolnego.

Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 lat i 7-9 lat w terminie od 5 do 25 października. Sto osób, w każdej kategorii wiekowej, których prace plastyczne zostaną dostarczone jako pierwsze, zostanie nagrodzonych atrakcyjnym zestawem gadżetów PSR 2020.

Zasady uczestnictwa w konkursie zostały szczegółowo opisane w regulaminie, który wraz z innymi dokumentami umieszczono na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/ w zakładce „Konkurs Plastyczny „Rolnik jak malowany”.

Aby małoletnie dziecko mogło wziąć udział w konkursie należy wysłać w jego imieniu skan lub zdjęcie samodzielnie wykonanej pracy plastycznej, skan lub zdjęcie wypełnionej i czytelnie podpisanej Karty Zgłoszenia (Załącznik nr 2 do Regulaminu) wraz ze skanem lub zdjęciem czytelnie podpisanego Oświadczenia przeniesienia praw autorskich (Załącznik nr 3 do Regulaminu) na adres e‑mail: KONKURSYUSWaw@stat.gov.pl.

Data opublikowania strony: 13/10/2020