bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców. Samorządowe wsparcie z Mazowsza

17 maja odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu uzyskiwania pożyczek unijnych na działalność gospodarczą. Szkolenie poprowadzili eksperci z Mazowieckiego Funduszu Pożyczkowego.

Fundusz został powołany w 2004 roku przez samorząd Województwa Mazowieckiego, aby wspierać przedsiębiorców oraz pomagać w założeniu i rozwoju działalności gospodarczej. Pożyczki udzielane przez fundusz są nisko oprocentowane, ponieważ środki na nie pozyskiwane są z programów unijnych, rządowych oraz samorządowych. Pożyczkę można przeznaczyć na inwestycje, rozwój firmy, innowacje, wprowadzenie nowego produktu do oferty, termomodernizację, zakup lub remont nieruchomości.

Serdecznie zachęcamy naszych przedsiębiorców do kontaktu z Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pożyczkowym.

e-mail kontakt@pozyczkimazowieckie.pl

tel. 721 343 343

www.pozyczkimazowieckie.pl

Jesteś przedsiębiorcą z terenu Gminy Wiązowna? Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniach dla przedsiębiorców? Zgłoś swój pomysł na tematykę kolejnego szkolenia. Pomysły prosimy kierować na adres pawel.zawadka@wiazowna.pl. Liczymy na Państwa głosy!

Więcej informacji udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 22/05/2023