mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

urzad@wiazowna.pl

Praca dla uchodźców. Informacja dla pracodawców

Uśmiechnięta kobieta podaje rękę mężczyźnie
Obecnie, aby zatrudnić obywatela Ukrainy, należy zalegalizować jego pracę. (Foto: Fotolia.pl)

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza do kontaktu pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem uchodźców z Ukrainy, wśród których przeważają kobiety.

W celu zgłoszenia oferty pracy niezbędne będą następujące informacje:

  • Nazwa firmy, adres siedziby, dane kontaktowe (nr telefonu i/lub adres e-mail), NIP, REGON;
  • Nazwa stanowiska pracy;
  • Liczba wolnych miejsc pracy z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych;
  • Adres miejsca wykonywania pracy;
  • Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy, wymiar czasu pracy;
  • Informacja o systemie i rozkładzie czasu pracy;
  • Data rozpoczęcia pracy;
  • Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto, system wynagradzania;
  • Ogólny zakres obowiązków;
  • Oczekiwania wobec kandydatów do pracy, w tym: poziom wykształcenia, umiejętności, uprawnienia, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości.

Poniżej zamieszczony został formularz zgłoszenia oferty pracy. Wypełniony dokument należy przesłać na adres: ukraina@pup.powiat-otwocki.pl

Oferty pracy zostaną upowszechnione w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie oferty.praca.gov.pl (w tym w języku ukraińskim).

W razie pytań prosimy o kontakt – Monika Grzanka tel. 503 851 384; Patrycja Kociszewska tel. 518 293 888.

Data opublikowania strony: 15/03/2022