mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Pracowity weekend zawodników GKTS Wiązowna

Pracowity weekend zawodników GKTS Wiązowna

Zawodnicy GKTS Wiązowna: Maja Grzybowska, Maks Przybysz, Antek Czajka i Kuba Skrocki
Zawodnicy GKTS Wiązowna: Maja Grzybowska, Maks Przybysz, Antek Czajka i Kuba Skrocki (Foto: GKTS Wiązowna)

Dużo się działo w gminnym tenisie stołowym podczas weekendu 2-3 kwietnia. Żaki wystąpiły W Wyszogrodzie odbywały się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Młodzików, a drużyna ligowa wygrała mecz z KTS Kozienice.

Kwalifikacje do tych zawodów uzyskało czterech zawodników GKTS Wiązowna: Maja Grzybowska, Maks Przybysz, Antek Czajka i Kuba Skrocki.

Najlepiej spisali się Maks Przybysz i Antek Czajka, którzy w turnieju drużynowym weszli do najlepszej ósemki zawodów, wygrywając z drużyną z Józefowa i ulegając później rozstawionym z nr 1 zawodnikom z Piaseczna.

W turnieju indywidualnym Maks Przybysz uplasował się na miejscach 9-12 na Mazowszu. Dla pozostałych zawodników było to cenne doświadczenie ponieważ wystąpili w kategorii starszej (obecnie są jeszcze Żakami).

W niedzielę “kropkę nad i ” postawiła nasza drużyna ligowa, wygrywając z KTS Kozienice 8:2, a tym samym zapewniła sobie utrzymanie w rozgrywkach II ligi na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu. Dwa ostatnie spotkania to: mecz we własnej hali w sobotę 9 kwietnia o godz. 16.00 z zespołem MUKS Beinteractive Gąbin oraz 22 maja wyjazdowy mecz z EKS Mlexer Elbląg.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Kamil Sitek

Data opublikowania strony: 04/04/2022