bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Pracująca sobota 27 października w Urzędzie

Wejście główne do Urzędu Gminy Wiązowna jest od strony ul. Lubelskiej
Wejście główne do Urzędu Gminy Wiązowna jest od strony ul. Lubelskiej (Foto: UG Wiązowna)

Specjalnie dla tych Państwa, którzy w tygodniu nie mogą załatwić urzędowych spraw, otwieramy urząd w sobotę 27 października w godz. 8.00 do 16.00. Będzie można dopełnić wszystkich formalności tak jak w każdy pracujący dzień urzędu. To już kolejna akcja tego typu w tym roku. Tym razem każdy, kto tego dnia odwiedzi Urząd, zostanie poczęstowany pysznymi jabłkami z wiązowskiego sadu, za które serdecznie dziękujemy panu Maciejowi Szwedo właścicielowi gospodarstwa sadowniczego.

Na interesantów czekać będą również kolorowe odblaski, które zwiększą bezpieczeństwo pieszych. Po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów. Natomiast osoba piesza, mająca na sobie elementy odblaskowe, staje się widoczna nawet z odległości 150 metrów. Te dodatkowe metry pozwalają kierowcy wyhamować i bezpiecznie ominąć pieszego.

Do Państwa dyspozycji będą pracownicy wszystkich wydziałów, a także Zakładu Gospodarki Komunalnej. Zapraszamy! W zamian urząd będzie nieczynny 2 listopada.

Data opublikowania strony: 12/10/2018