Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Profil zaufany. Prace serwisowe od 19 stycznia

Z powodu prac serwisowych Profil Zaufany będzie niedostępny od piątku 19 stycznia (od godz. 20) do soboty 20 stycznia (do godz. 16). W tym czasie niedostępna będzie też usługa składania podpisu zaufanego - poinformowało w komunikacie Ministerstwo Cyfryzacji.

Wniosek o Profil Zaufany można złożyć przez internet (pz.gov.pl) i poświadczyć go w Punkcie Potwierdzającym – również w naszym Urzędzie Gminy. Do takiego punktu należy udać się z dowodem osobistym lub paszportem. Można również założyć i potwierdzić Profil Zaufany online za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Ta forma nie wymaga osobistego stawiennictwa w urzędzie czy Punkcie Potwierdzającym.

Zachęcamy Państwa do wyrobienia Profilu Zaufanego i tym samym możliwości załatwiania wielu spraw w różnych urzędach i instytucjach o każdej porze dnia bez wychodzenia z domu. Punkt potwierdzający dostępny jest w Biurze Obsługi Mieszkańców (stanowisko C). Zapraszamy w poniedziałki w godz. 10:00 – 18:00 oraz od wtorku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Więcej informacji udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. (22) 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 16/01/2024