mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Program “Dobry Start”. Przyjdź do GOK, pomogą Ci wypełnić wniosek

Program “Dobry Start”. Przyjdź do GOK, pomogą Ci wypełnić wniosek

Materiały szkolne dla dzieci
Od rok szkolnego 2021/2022 pieniądze na wyprawkę szkolną będzie wypłacała Zakład Ubezpieczeń Społecznych (FOTO: pixabay.com)

Wszystkich tych, którzy nie mają możliwości wypełnienia przez internet wniosku w Programie “Dobry Start”, zapraszamy 3 sierpnia do mobilnego punktu w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie.

Od roku szkolnego 2021/2022 świadczenie (tzw. 300+) w ramach Programu “Dobry Start” przyznaje i wypłaca Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski można składać od 1 lipca do 30 listopada tylko drogą elektroniczną – przez portal Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, za pośrednictwem portalu Emp@tia lub przez serwisy bankowości elektronicznej banków, które udostępnią taką możliwość. ZUS wypłaci świadczenie na konto bankowe wskazane we wniosku.

Już 3 sierpnia w godz. 09.00 – 12.00 zapraszamy do mobilnego punktu w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie. Głównym celem punktów jest pomoc w obsłudze platformy i elektronicznym wysłaniu wniosku.

Ważne! Należy zabrać ze sobą dane dziecka: numer PESEL oraz adres i nazwę szkoły do której uczęszcza.

Plakat programu Dobry start informujący o mobilnym punkcie w GOK Wiązowna 3 sierpnia, gdzie będzie można wypełnić wniosek

Data opublikowania strony: 02/08/2021