bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Program „Moje Miejsce na Ziemi”. Do zdobycia granty do 25 tys. zł

Sto złotych zwinite w rulonik i ustawone w dwóch rzędach na sztorc
Dotacje można pozyskać z różych źródeł (Foto: Adobe Stock)

Rozpoczął się nabór wniosków w programie „Moje Miejsce na Ziemi”. O wsparcie mogą ubiegać się m.in. szkoły, domy kultury, koła gospodyń wiejskich oraz ochotnicze straże pożarne. Do zdobycia granty w wysokości od 10 do 25 tys. zł.

Fundacja Orlen ogłosiła nabór w szóstej edycji programu „Moje Miejsce na Ziemi”, w której pula środków przeznaczonych na dofinansowanie to 3 mln zł. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o wsparcie projektów związanych m.in. z  ekologią, bezpieczeństwem, kulturą, upowszechnianiem sportu i rekreacji, czy ochroną zwierząt. Do zdobycia granty w wysokości 10, 15, 20 lub 25 zł. Wnioskodawca może złożyć maksymalnie jeden wniosek.

Granty zostaną przyznane projektom, które skierowane są do lokalnej społeczności, mają określony cel i konkretną grupę odbiorców. Wnioskodawcy muszą dołączyć budżet, w którym uwzględnią realne koszty realizacji planowanego przedsięwzięcia.

Wnioski należy składać do 31 lipca za pośrednictwem formularza on-line, który znajduje się stronie Fundacji Orlen. Poniżej do pobrania regulamin programu i wzór budżetu.

Data opublikowania strony: 19/06/2023