bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Projekt miejscowego planu “Liliowa”. Do wglądu od 3 listopada

Zrolowane plany architektoniczne
Bez dokumentacji projektowej nie powstanie żadna droga (Foto: pixabay.com)

Od 3 listopada do 26 listopada zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. “Liliowa”. Uwagi do projektu będzie można składać do 10 grudnia.

Zasięg projektu planu został pokazany na poniższej mapie:

Mapa projektu miejscowego planu "Liliowa"

Z treścią projektu można zapoznać się w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna w godzinach pracy Urzędu,: pon. 10.00-18.00, wt.-pt. 8.00-16.00. W okresie wyłożenia projekt planów będą dostępne na stronie www.tuwiazowna.pl oraz www.bip.wiazowna.pl.

Zapraszamy na dyskusję publiczną, dotyczącą projektu ww. dokumentu 16 listopada 2020 r. (poniedziałek) w Sali Widowiskowej w budynku Pawilonu Ośrodka Kultury (ul. Lubelska 53, Wiązowna) od godz. 16.30. Dyskusja publiczna będzie odbywać się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych związanych z aktualną sytuacją epidemiczną.

Uwagi do projektu planu można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 grudnia, w sposób podany w ogłoszeniu Wójta Gminy Wiązowna dostępnym poniżej.

Więcej informacji udziela Joanna Sarnowska, inspektor w Wydziale Planowania Przestrzennego, pok. nr 5, tel. 22 512 58 19, e-mail: j.sarnowska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 21/10/2020