Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Projekt planu ,,Glinianka Lipowo – Napoleońska”. Do wglądu od 15 września

Zrolowane plany architektoniczne
Bez dokumentacji projektowej nie powstanie żadna droga (Foto: pixabay.com)

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ,,Glinianka Lipowo – Napoleońska” będzie wyłożony do publicznego wglądu od 15 września do 6 października. Uwagi można składać do 22 października.

Zasięg projektu planu został pokazany na poniższej mapie.

W okresie wyłożenia do publicznego wglądu z treścią projektu będzie można się zapoznać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna, w godzinach pracy urzędu: pon. 10.00-18.00, wt. – pt. 8.00-16.00. W okresie wyłożenia projekt planu będzie dostępny na stronach: bip.wiazowna.pl  oraz tuwiazowna.pl.

Jednocześnie informujemy, że dyskusja publiczna dotyczącą projektu ww. dokumentu, odbędzie się 17 października 2021 r. (piątek) w sali widowiskowej budynku Pawilonu Ośrodka Kultury (ul. Lubelska 53, Wiązowna) od godz. 16.30. Dyskusja publiczna odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych związanych z aktualną sytuacją epidemiczną.

Uwagi do projektu planu będzie można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 października, w sposób podany w obwieszczeniu Wójta Gminy Wiązowna, dostępnym poniżej.

Więcej informacji udziela Sławomir Burbicki – Wydział Planowania Przestrzennego, tel. 22 512 58 16, e-mail: s.burbicki@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 08/09/2021