radio button mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Przedszkole w Pęclinie. Huczny jubileusz

Przedszkole w Pęclinie. Huczny jubileusz

Kubuś Puchatek, Tygrysek, Kłapouszek oraz Krzyś odwiedzili Gminne Przedszkole “Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie, aby razem z dziećmi, swoimi opiekunami i zaproszonymi gośćmi świętować dwie ważne rocznice: 10-lecie nadania imienia przedszkolu oraz 20-lecie działania placówki w Pęclinie.

Cofnęliśmy się przeszłość i obejrzeliśmy wzruszającą prezentacją na temat historii przedszkola. Niejednemu łezka w oku się zakręciła. Po prezentacji pojawił się nie kto inny, tylko sam Kubuś Puchatek, który wraz z Krzysiem, Tygryskiem i Kłapouszkiem towarzyszył i dopingował przedszkolaki podczas artystycznego występu. Zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup: Maleństwa, Prosiaczki, Kłapouszki, Króliczki, Tygryski i Puchatki. Przedszkolaki były fantastyczne, a każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Po części artystycznej na salę wjechał ogromny i apetyczny tort. Następnie przyszedł czas na gratulacje, słowa uznania i ciepłe życzenia od zaproszonych gości.

Na uroczystość zaprosiliśmy wielu gości, m.in. Wójta Gminy Wiązowna Janusza Budnego, radne powiatowe Jolantę Koczorowską i Grażynę Kilbach, przewodniczącą komisji oświaty Mariolę Kublik, ks. proboszcza Edwarda Kowarę, dyrektorki zaprzyjaźnionych palcówek, byłe nauczycielki i dyrektorów oraz pracowników przedszkola.

Następnie

Data opublikowania strony: 03/12/2019