Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Przedszkole w Pęclinie. VII Gminna Jesienna Olimpiada Sportowa

W Gminnym Przedszkolu „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie w środę 9 października odbyła się „Jesienna Olimpiada Sportowa”. Wzięły w niej udział wszystkie nasze placówki.

Pogoda nie dopisała i z tego powodu zawody przenieśliśmy na górny korytarz naszego przedszkola. W konkurencjach sportowych zmagały się: „Pszczółki” z w Woli Duckiej, „Sarenki” z „Leśnej Krainy” w Zakręcie, „Jagódki” z „Misia Uszatka” w Wiązownie i nasze „Puchatki”.

Drużyny bardzo dzielnie pokonywały kolejne konkurencje m.in.: omijanie przeszkód, celowanie do obręczy, sztafetę czy skoki w workach. Dla pań też się coś znalazło  – kalambury i bieg z balonem.  Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci gościł uśmiech. Nasze przedszkolaki dzielnie kibicowały zmagającym się małym sportowcom.

Po wykonaniu wszystkich zadań sędziowie podliczyli punkty i ogłosili: remis! Wszyscy zajęli I miejsce.

Na zakończenie każdy uczestnik zawodów otrzymał z rąk dyrektor Katarzyny Rostek medal “Sprawny przedszkolak”, nagrodę rzeczową, a przedszkole – dyplom. Po zrobieniu pamiątkowej fotografii, wszyscy udaliśmy się na coś słodkiego.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Katarzyna Witan-Oboza

Data opublikowania strony: 11/10/2019