mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Przejście dla pieszych w Wiązownie. Jest bezpieczniej

Przejście dla pieszych w Wiązownie. Jest bezpieczniej

Przejście dla pieszych przy ul. Kościelnej. Białe pasy na asfalcie.

Przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Kościelnej i Lubelskiej w Wiązownie jest już gotowe. Zmodernizowaliśmy je dzięki dofinansowaniu, jakie pozyskaliśmy na zadanie „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w Wiązownie na ul. Kościelnej”.

Nasz wniosek znalazł się na liście zadań mających na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych, rekomendowanych do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2021.

Dofinansowanie w kwocie 179 548,10 zł (wartość inwestycji 224 435,13 zł) pozwoliło zrealizować projekt „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w Wiązownie na ul. Kościelnej”.

W ramach realizacji inwestycji w okolicy restauracji „Mazowsze” w Wiązownie przebudowano istniejące przejście dla pieszych i wybudowano nowe.

Nowe przejście dla pieszych powstało zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dedykowanym oświetleniem. Dodatkowo przebudowano chodniki oraz dojścia do przejścia.

Więcej informacji w tej sprawie udziela Tadeusz Dąbrowski – Wydział Inwestycji, tel. 22 512 5 862 lub e-mail: t.dabrowski@wiazowna.pl

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg - dofinansowanie na modernizacj skrzyżowania w Wiązownie

Data opublikowania strony: 30/11/2021