radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Przygarnij psa. Zwierzaki do adopcji

Przygarnij psa. Zwierzaki do adopcji

Trzy młode psy o rudawej sierści

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto psy ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

zdjęcie atom pies adopcja

Atom – to największy miś w schronisku! Jest najroślejszy z naszych wszystkich psiaków, a przy tym najbardziej misiowaty. Waży 40 kg i sięga co najmniej do uda. Mimo siły ładnie spaceruje i się nie wyrywa. Ważny szczegół – przeskoczy każdy płot, bo boi się burzy i wybuchów. Przyszły dom musi mieć wysokie, szczelne i bezpieczne ogrodzenie. Może też mieszkać w bloku. Jest bardzo delikatny i dobrze ułożony. Wie, że duży pies po ludziach skakać nie powinien i dzieci też kocha, zatem sprawdziłby się jako niania.

 

 

 

 

zdjęcie igolo pies adopcja

Igloo – trafił do schroniska niecałe trzy miesiące temu. Przyjechał w stanie krytycznym. Ma 2-3 lata. Ze względu na jego nie do końca przewidywalny charakter, nie polecamy go do dzieci i innych zwierząt. To pies, na którym trzeba się całkowicie skupić, może zasięgnąć porad behawiorysty, by go dobrze poprowadzić. Potrafi skubnąć, pokazać ząbki, zawarczeć. To trochę miziak, ale bardziej typ indywidualisty. Ładnie chodzi na smyczy, biega przy rowerze. Szuka osób mających doświadczenie z tego typu psami. Jest po kastracji, szczepieniach i ma czip.

 

 

 

 

zdjęcie pies adopcja fighter

Fighter – jak samo imię wskazuje, to prawdziwy wojownik! Błąkał się zdziczały po ulicy, aż potrąciło go auto. Okazał się najsilniejszym i najdzielniejszym psem, jaki stanął nam na drodze. Przetrwał, przeżył i po paru miesiącach wrócił do pełni zdrowia. Przyjechał do nas z łatką psa dzikiego i agresywnego. Jest średnio przewidywalny. Jednak, gdy już ktoś się z nim zaprzyjaźni i zechce poświęcić mu czasu, zyska najlepszego kumpla. Ma ok. 8 lat. Kocha inne psy, jest tolerancyjny i ugodowy. Nie polecamy go jednak do dzieci. Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany.

Kontakt: adopcje@celestynow.toz.pl, tel. 22 789 70 61

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl

Data opublikowania strony: 05/07/2019