Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Przygarnij psa. Zwierzaki do adopcji

Mały, czarno-brązowy piesek leży na ziemi

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto psy ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

Dante – to super bohater w typie jamnika. Dlaczego nazywamy go bohaterem? Ten malutki psiak przeżył kiedyś wypadek, w którym połamało mu miednicę. Nikt mu nie pomógł. Dzielnie żył, walcząc z bólem. Operację też zniósł bardzo dobrze. Teraz wraca do pełnej sprawności. Szukamy domku dla tego cudownego psiaka. Jest bardzo łagodny, delikatny, zrównoważony. Dogaduje się z innymi psami. Waży z 8 kg i ma ok. 4 lat. To psiak, który naprawdę zasługuje na dom.

 

 

Kappa ma 8 lat. Od kiedy pamiętamy, jest w schronisku. Cicha, wycofana, nieufna … Długi czas nie pozwalała się dotknąć. Ciężka i cierpliwa praca wolontariuszy zaowocowała dużym postępem socjalizacyjnym. Kappa wychodzi już na spacery i ogromnie się z nich cieszy! Jeszcze sporo pracy przed nią, nim stanie się psim przytulakiem, ale to już w nowym domu. W schronisku lepiej nie będzie. Kappa dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy. Jest cierpliwa i łagodna. Może komuś mocniej zabije serce na widok tej suni?

 

 

Bekon – soczyście rudy i przyjazny psiak. Duży, śliczny i łagodny trzylatek. Bardzo lubi się bawić i wygłupiać. Kocha spacery i towarzystwo ludzi. Na inne psy nie zwraca uwagi. Zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze swych gabarytów, myśli, że jest małym, kieszonkowym psiakiem. Poza boksem rozkwita, a jego futro pięknieje i nabiera blasku. Zamknięty w boksie smutnieje i chowa się w budzie. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku. Szukamy aktywnego domu dla boskiego rudzielca.

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl

Data opublikowania strony: 20/02/2019