Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Przygarnij zwierzaka. Psy, które czekają na dom

Mały, czarno-brązowy piesek leży na ziemi

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto psy ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

Oto Donatan. Ma coraz smutniejszy wyraz pyszczka. Ma około 10 lat i już prawie nie pamięta co to prawdziwa miłości. Jest psem o średniej wielkości i lubi zabawę.

 

Cudowny Lambo rozgląda się za nowym domkiem. W schronisku jest bezpieczny i nakarmiony, ale nic mu tu nie zastąpi własnego człowieka, własnego posłanka i własnego domu. Ma kilka lat, przyjazne usposobienie, nie zaczepia innych psów, jest bardzo łagodny, uwielbia kontakt z drugim człowiekiem.

Bajbus to kilkuletni pies o mięciutkim futerku, który oddałby wszystko co tylko ma, alby ktoś podarował mu dom i uwagę. Gdy mijamy go w boksie całym sobą prosi, aby go pogłaskać, choć chwilę pobawić się piłeczką lub poprzeciągać szarpaczek. Gdy wychodzimy z boksu staje bezradnie ze smutną minką: “Tak cudownie było się bawić razem, a teraz znów muszę zostać sam w boksie”.

Czy ktoś spojrzy w jego smutne oczka i da mu poczuć radość domowego ciepła? Nikt nie pokocha? Spróbujmy razem znaleźć mu dom. Jego własny dom.

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl

Foto: pixabay.com, Schronisko w Celestynowie

Data opublikowania strony: 21/12/2018