Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Przymrozki wiosenne. Szacowanie szkód

Liście pokryte wiosennym szronem
IMGW prognozuje przymrozki (Foto: pixabay.com)

W związku z wystąpieniem przymrozków wiosennych na terenie Gminy Wiązowna informujemy, że istnieje już możliwość składania wniosków – do 14 czerwca – o oszacowanie szkód.

Szkody powstałe w uprawach zostaną oszacowane w trakcie wizyty osoby specjalnie do tego wyznaczonej w celu ustalenia zakresu oraz wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, powstałych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, 05-462 Wiązowna) w godzinach pracy urzędu (pon. w godz. 8.00 – 18.00, wt. – pt. w godz. 8.00 – 16.00).

Do dokumentu – znajdą go Państwo pod tekstem – należy dołączyć kopię wniosku o przyznaniu dopłat bezpośrednich na 2019 r. Wypełniając go należy zwrócić szczególną uwagę, aby suma powierzchni upraw była zgodna z powierzchnią zgłoszoną do dopłat.

Więcej informacji na ten temat udziela Joanna Kociszewska – Wydział Środowiska i Nieruchomości, pok. 010, tel. 22 512 58 26, e-mail: j.kociszewska@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 07/06/2019