Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Psy szukają kochającego domu

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto psy ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

 

TINDER – to ok. 8-miesięczny podrostek. Jest drobny, chłopięcy. Bardzo radosny. Właściciel porzucił go pod sklepem, bo pewnie ktoś przygarnie…  I tak zamiast u boku super ludzi, wylądował w schronisku. Tinder waży ok 10 kg. Już nie rośnie. Nabierze jeszcze troszkę masy. Jest wykastrowany, zaszczepiony i ma czip. Nie ma w nim agresji ani złości. Jest dziecięca ufność i radość życia. Musimy szybko znaleźć mu domek, nim to wszystko zabije schroniskowa rutyna.

 

 

KORA – to 7-letnia suka w typie owczarka niemieckiego. To piękny i dobry pies, a mimo to jej życie nie było usłane różami. Parę miesięcy temu odebraliśmy ją interwencyjnie. Zagłodzona, cała w ranach, z bolącym ciałkiem. Po wielu tygodniach leczenia udało nam się ją odbudować. Kora zna komendy, umie chodzić na smyczy, ale przy tym ma dużo siły i energii, lubi dzieci, a na inne psy reaguje różnie.  Prosimy o świadomy dom i gotowy na kontynuację leczenia.

 

 

DALE – to piękny prawie przedstawiciel rasy airedale terrier. Fajny 3,5-letni uparciuszek, jak na tego typu psa przystało. Prześmieszny i poczciwy z niego chłopaczek. Bardzo inteligentny i współpracujący z człowiekiem. Nic, tylko brać, kochać i wykorzystać mega potencjał!

 

 

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl lub pod nr tel.: 22 789 70 61

Data opublikowania strony: 23/09/2019