Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Punkt obsługi przedsiębiorców. Od nowego roku zapraszamy do Urzędu Gminy Wiązowna

Dwie ściskające się ręce.

Wiemy, że prowadzenie własnego biznesu wymaga ogromnego zaangażowania. Cenimy ludzi, którzy biorą sprawy we własne ręce. Cieszymy się z miejsc pracy, które dzięki nim powstają w gminie Wiązowna. Dlatego obsługa przedsiębiorców jest dla nas priorytetem. Od nowego roku punkt obsługi przedsiębiorców będzie mieścił się w budynku Urzędu Gminy Wiązowna, a nie jak do tej pory w Pawilonie Kultury.

Jeśli chcesz zarejestrować działalność gospodarczą, dokonać zmiany wpisu w CEIDG lub dowiedzieć się o możliwościach uzyskania wsparcia ze środków zewnętrznych, odwiedź pracownika Wydziału Spraw Społecznych w Urzędzie Gminy Wiązowna, w pok. 008. Także do niego możesz zwrócić się w sprawie koncesji na alkohol.  

Przypominamy, że 31 stycznia 2023 r. upływa termin dokonania pierwszej raty opłaty rocznej za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. W przypadku braku zapłaty, przedsiębiorca w terminie 30 dni od tego dnia może dokonać stosownej opłaty wraz z jednoczesnym dokonaniem opłaty dodatkowej w wysokości 30% opłaty podstawowej. Niewpłacenie opłaty spowoduje wygaszenie zezwolenia. Wprawdzie przedsiębiorca będzie mógł wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia, ale nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o jego wygaśnięciu. 

Opłat można dokonać bezpośrednio w kasie Banku Spółdzielczego w Wiązownie (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00) albo wpłacić przelewem na konto nr: 54 8001 0005 2003 0020 0592 0005. 

Masz pytanie, potrzebujesz pomocy, chcesz nawiązać współpracę, zadzwoń lub napisz do nas – chętnie pomożemy. Do państwa dyspozycji będzie Paweł Zawadka z Wydziału Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl 

Data opublikowania strony: 30/12/2022