mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Randka w ciemno z książką”. Biblioteka zaprasza

“Randka w ciemno z książką”. Biblioteka zaprasza

Czerwone serdauszka z papieru leżą na książkach
To już kolejna edycja akcji naszej biblioteki (Foto: Biblioteka w Wiązownie)

Biblioteka Publiczna w Wiązownie oraz jej filie serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy w kolejnej edycji akcji „Randka w ciemno z książką”.

Gdzie szukać ukochanej lub ukochanego? Czy można zakochać się w nieznajomym z pociągu, mimo że nie zamieniło się z nim ani słowa? Co stanie się z naszym życiem, jeśli zakochamy się w kimś, kto mieszka bardzo daleko? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć i w życiu, i w książkach.  Na wyjątkowo „emocjonalny” luty przygotowaliśmy w naszych bibliotekach „Stoliczki pełne miłości”, gdzie znajdziecie wybrane i polecane lektury.

Zapraszamy również wszystkich na kolejną, niezapomnianą „Randkę w ciemno z książką”. Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy przyjść do biblioteki w Wiązownie lub filii w Gliniance albo w Duchnowie w dniach 10 -16 lutego i wypożyczyć ładnie opakowaną książkę. O tym, na jaki tytuł trafimy, przekonamy się dopiero po jej wypożyczeniu i otwarciu w domowym zaciszu.

Wszystkim życzymy prawdziwej i wiernej miłości. Czytelnikom i singlom udanych randek. A tym, co jeszcze nie odnaleźli swojej drugiej połówki – wiary, że wkrótce na nią trafią.

Plakat "Randka w ciemno z książką"

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Marzena Kopka

Data opublikowania strony: 09/02/2021