mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Raport o stanie gminy. Zapraszamy do dyskusji

Raport o stanie gminy. Zapraszamy do dyskusji

Górna część okładki biuletynu Powiązania. Napis Raport o stanie Gminy Wiązowna za 2019 rok
Górna część okładki biuletynu Powiązania. Napis Raport o stanie Gminy Wiązowna za 2019 rok

„Raport o stanie Gminy Wiązowna za 2019 r.” to zestawienie najważniejszych danych o samorządzie, będących kompendium wiedzy o sytuacji w Gminie Wiązowna w minionym roku. Będzie omawiany na najbliższej sesji Rady Gminy Wiązowna, która odbędzie się 30 czerwca. Zapraszamy mieszkańców do debaty.

Rada Gminy Wiązowna będzie dyskutować o „Raporcie o stanie Gminy Wiązowna za 2019 r.” w czasie najbliższej sesji – 30 czerwca. Nad dokumentem zostanie przeprowadzona otwarta debata, w której głos mogą zabierać radni, ale również mieszkańcy. Osoby, które chciałyby wypowiedzieć się w sprawie raportu, muszą zgodnie z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym złożyć do Przewodniczącej Rady Gminy Wiązowna pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenie (formularz do pobrania znajduje się pod tekstem) należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem “Zgłoszenie do debaty nad Raportem o stanie Gminy Wiązowna za 2019 r.” najpóźniej do 29 czerwca do godz. 16.00 w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59). Liczba mieszkańców, mogących zabrać głos w debacie, wynosi 15.

Zapraszamy do lektury raportu, który został załączony pod tekstem.

Data opublikowania strony: 19/06/2020