mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Ratujmy Celestyniaki! Dramatyczna sytuacja schroniska

Ratujmy Celestyniaki! Dramatyczna sytuacja schroniska

Czarny piec trzymajacy w pysku żółtą miskę. Napis: Bez Ciebie mamy marne szanse... Pomocy!!!
Czarny piec trzymajacy w pysku żółtą miskę. Napis: Bez Ciebie mamy marne szanse... Pomocy!!!

W tym trudnym dla wszystkich czasie nie tylko ludzie i firmy potrzebują pomocy. Schronisko dla zwierząt w Celestynowie jest w dramatycznej sytuacji finansowej i potrzebuje pomocy. Każde wsparcie ma znaczenie. Każda złotówka się liczy!

Jak czytamy na stronie schroniska:

„Kolejny raz zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego schroniska. W związku z epidemią wciąż jesteśmy odcięci od pomocy szkół i firm, które zawsze tak bardzo nas wspierały. Jesteśmy schroniskiem społecznym. Praktycznie na wszystko musimy uzbierać sami. Rachunki za prąd, wodę, wywóz nieczystości przy takim obiekcie to dziesiątki tysięcy złotych. Zakup karmy, faktury za leczenie zwierząt, pensje pracowników – kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Do tego bieżące remonty, dezynfekcja boksów kwarantannowych – to wszystko zeruje konto schroniska.

Sytuacja jest dramatyczna nie tylko u nas, ale i w naszej okolicy. Ludzie błagają nas o pomoc, drobne przedsiębiorstwa upadają, ludzi nie stać na zakup karmy dla swoich zwierząt.  Błagamy, zostańcie z nami w tym trudnym czasie! Poza swoimi problemami, jako inspektorzy TOZ w Polsce, pomagamy też zwierzętom na wsiach. Niektóre musimy zabierać w trybie pilnym do naszego schroniska. Inne potrzebują nowych bud, karmy, środków na pchły i kleszcze. Dodatkowo finansujemy zabiegi kastracji dla wiejskich psów i kotów, aby ograniczyć ilość niechcianych, porzucanych zwierząt. Jeżeli teraz zaprzestaniemy tej działalności, lata pracy pójdą na marne.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, można też zakupić i wysłać karmę na adres schroniska oraz przekazać nam 1%. Każda nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota!”.

Na stronie https://www.ratujemyzwierzaki.pl/odlawianie trwa zbiórka funduszy na potrzebny schronisku sprzęt.

Pieniądze można też przelać bezpośrednio na konto: PKO BP VIII O/W-wa nr 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146.

Na stronie www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka „przekaż darowiznę” z łączem do PayPal DotPay (IBAN: PL43 1020 1156 0000 7102 0061 5146; KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW).

Schronisko jest organizacją pożytku publicznego, możesz przekazać mu 1%  swojego podatku – nr. KRS 0000154454  (w poz. cel szczegółowy należy wpisać: Schronisko w Celestynowie).

Więcej informacji na stronie: http://www.celestynow.toz.pl/

Data opublikowania strony: 22/05/2020