bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Rekordowy 40. Półmaraton Wiązowski. Ostatnie wolne miejsca!

Start 39. Półmaratonu Wiązowskiego. Biegnący zawodnicy
Start 39. Półmaratonu Wiązowskiego. Biegnący zawodnicy

Półmaraton Wiązowski  rozwija się z roku na rok. Wkładamy wiele wysiłku w promocję tej wyjątkowej, rodzinnej imprezy biegowej. Ten wysiłek się opłaca, bo Półmaraton Wiązowski to dziś rozpoznawalna, silna marka w środowisku biegaczy w całej Polsce i za jej granicami. Możemy tak mówić z całą stanowczością, szczególnie w tym roku. Codziennie na bieg zapisuje się kolejnych  kilkadziesiąt osób. To oznacza, że już wkrótce deklarację startu złoży 5000 osób. To absolutny rekord –  dwa razy więcej niż w zeszłym roku!

Organizacja takiej imprezy to ogromna odpowiedzialność za komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników. Dlatego ciesząc się z rekordowej frekwencji, jednocześnie zmuszeni jesteśmy zmienić regulaminy biegów i wprowadzić limity uczestników biegów na 21,0975 km i 5 km łącznie do 5000 osób (bieg główny – 4000, 5 km – 1000).

Na tyle pozwala nam nasza infrastruktura. Dlatego zapisy będą otwarte do czasu osiągnięcia w/w limitu. Dopiero po opłaceniu startu nazwisko biegacza pojawi się na liście startowej. W przypadku, gdy nie wyczerpiemy limitu uczestników, zapisy będą możliwe w sobotę 22 lutego i niedzielę 23 lutego. O tym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Naszą ambicją jest organizowanie nie tylko dużego, ale także przyjaznego i bezpiecznego biegu. Chcemy, by czuli się Państwo u nas wyjątkowo. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, dzięki której będziemy mogli pozostać wierni tej idei.

Do zobaczenia na starcie!

Data opublikowania strony: 24/01/2020