mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Rekordowy 40. Półmaraton Wiązowski. Ostatnie wolne miejsca!

Rekordowy 40. Półmaraton Wiązowski. Ostatnie wolne miejsca!

Start 39. Półmaratonu Wiązowskiego. Biegnący zawodnicy
Start 39. Półmaratonu Wiązowskiego. Biegnący zawodnicy

Półmaraton Wiązowski  rozwija się z roku na rok. Wkładamy wiele wysiłku w promocję tej wyjątkowej, rodzinnej imprezy biegowej. Ten wysiłek się opłaca, bo Półmaraton Wiązowski to dziś rozpoznawalna, silna marka w środowisku biegaczy w całej Polsce i za jej granicami. Możemy tak mówić z całą stanowczością, szczególnie w tym roku. Codziennie na bieg zapisuje się kolejnych  kilkadziesiąt osób. To oznacza, że już wkrótce deklarację startu złoży 5000 osób. To absolutny rekord –  dwa razy więcej niż w zeszłym roku!

Organizacja takiej imprezy to ogromna odpowiedzialność za komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników. Dlatego ciesząc się z rekordowej frekwencji, jednocześnie zmuszeni jesteśmy zmienić regulaminy biegów i wprowadzić limity uczestników biegów na 21,0975 km i 5 km łącznie do 5000 osób (bieg główny – 4000, 5 km – 1000).

Na tyle pozwala nam nasza infrastruktura. Dlatego zapisy będą otwarte do czasu osiągnięcia w/w limitu. Dopiero po opłaceniu startu nazwisko biegacza pojawi się na liście startowej. W przypadku, gdy nie wyczerpiemy limitu uczestników, zapisy będą możliwe w sobotę 22 lutego i niedzielę 23 lutego. O tym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Naszą ambicją jest organizowanie nie tylko dużego, ale także przyjaznego i bezpiecznego biegu. Chcemy, by czuli się Państwo u nas wyjątkowo. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, dzięki której będziemy mogli pozostać wierni tej idei.

Do zobaczenia na starcie!

Data opublikowania strony: 24/01/2020