mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Rolniku, wesprzyj naszą gminę. Spisz się przez internet!

Rolniku, wesprzyj naszą gminę. Spisz się przez internet!

Rolniku, spisz się przez internet!
Rolniku, spisz się przez internet! (Foto: GUS)

Rolnicy z naszej gminy liczymy na was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Drodzy Rolnicy, wasz udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest bardzo ważny dla naszej gminy. Dzięki temu będziemy wiedzieć, ilu was jest, jaka jest wasza sytuacja i jak możemy was wspierać. Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy możliwie szybko spiszecie swoje gospodarstwa rolne przez samospis internetowy.

Mamy dla was dodatkową motywację. Poprzez liczny udział w Powszechnym Spisie Rolnym możecie zapewnić szkołom i przedszkolom waszych dzieci atrakcyjne nagrody!

Każda gmina województwa mazowieckiego bierze udział w specjalnym konkursie Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Zwycięzcą konkursu zostanie gmina lub miasto z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez internet.

Konkurs trwa od 16 września do 16 listopada 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada.

Nagrodą dla zwycięskiej gminy będzie 50 sztuk zestawów sportowych dla szkół podstawowych oraz atrakcyjne zestawy edukacyjne dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

Rolnicy, bardzo na was liczymy – wystarczy się spisać! Spełnicie swój obowiązek, a przy okazji wasze dzieci mają szansę na atrakcyjne zestawy do nauki i sportu!

Data opublikowania strony: 28/09/2020