Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Rozkład jazdy. Uwaga na świąteczne zmiany

Kobieta w czerownej kurtce i brązowym szalu w środku autobusuKobieta w czerwonej kurtce i brązowym szalu w środku autobusu miejskiegomiejskiego
Dzięki komunikacji miejskiej mamy doskonałe połączenia z Warszawą i Otwockiem (Foto: Fotolia)

W dniach 22 grudnia 2018 r. – 1 stycznia 2019 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów, tramwajów, metra oraz kolejki SKM. Warto się z nim zapoznać, aby nie mieć kłopotów z dojazdem w wybrane miejsce w Wigilię, Sylwestra lub Nowy Rok.

Przypominamy, że w okresie świątecznym zmienią się godziny kursowania komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Oto te, dotyczące mieszkańców naszej gminy.

W dniach 22-23 grudnia autobusy obowiązuje sobotni rozkład jazdy. W przypadku metra, SKM i linii typu L jest on bez zmian.

W Wigilię autobusy i tramwaje obowiązuje sobotni rozkład jazdy, a metro i SKM ten świąteczny. Od godz. 16-17 nastąpi ograniczenie w kursowaniu linii 730 i L22. Od godz. 17 autobusy linii przyspieszonych zatrzymywać się będą „na żądanie” pasażera na wszystkich przystankach na trasie.

W dniach 25-26 grudnia wszystkie formy transportu miejskiego obowiązuje świąteczny rozkład jazdy.

31 grudnia i 1 stycznia autobusy, tramwaje i SKM obowiązuje świąteczny rozkład jazdy. Linie nocne będą kursować zgodnie z tym weekendowym. Metro będzie jeździć całą noc.

Szczegółowe informacje, dotyczące planu jazdy autobusów, warto sprawdzić na stronach ZTM.

Więcej informacji w sprawach dotyczących komunikacji publicznej udziela Michał Białek – Główny Specjalista Wydziału Spraw Społecznych, pok. 208, tel. 22 512 58 38, e-mail: m.bialek@wiazowna.pl.

Foto: pixabay.com

Data opublikowania strony: 21/12/2018