mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Inwestycje. Przetarg na budowę pięciu dróg

Inwestycje. Przetarg na budowę pięciu dróg

Walec, który wyrównuje asfalt
Co roku asfalt pojawia się na kolejnych odcinkach gminnych dróg (Foto: UG Wiązowna)

Ogłosiliśmy przetarg na budowę lub przebudowę pięciu dróg na terenie gminy Wiązowna w ramach zadania inwestycyjnego dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zapraszamy firmy do składania ofert. Termin mija 1 kwietnia.

Przetarg na budowę dróg składa się z czterech części. Pierwsza dotyczy przebudowy drogi gminnej nr 270830W Malcanów – Dziechciniec ul. Podleśnej na odcinku o długości 1,4 km. Cześć druga zamówienia dotyczy przebudowy drogi gminnej Lipowo – Kopki – Dziechciniec ul. Trakt Napoleoński w Kopkach na odcinku o długości 860 m oraz przebudowy ul. Sportowej i Działkowej w Woli Duckiej na odcinku o długości 771 m.

Część trzecia zamówienia to budowa drogi gminnej – ul. Jana Pawła II w miejscowości Zakręt na odcinku o długości 634,72 m, a część czwarta  to budowa drogi gminnej nr 270845W – ul. Sportowa w Wiązownie na odcinku o długości 462,07 m.

Oferty można składać poprzez platformę przetargową dostępna na stronie pod linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html do 1 kwietnia do godz. 10.00.

Więcej informacji na ten temat inwestycji udziela Tadeusz Dąbrowski, Wydział Inwestycji, tel. 22 512 58 62, e-mail: t.dabrowski@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 21/03/2022