bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Senior+” w Woli Karczewskiej. Tu kreatywnie spędzisz czas

Dom Kultury w Woli Karczewskiej. Głowne wejście do budynku
Dom Kultury w Woli Karczewskiej. Głowne wejście do budynku

Dzienny Dom „Senior+” w Woli Karczewskiej po raz kolejny otwiera swe podwoje i zaprasza do przyłączenia się do senioralnej wspólnoty.

DD „Senior+” funkcjonuje już od 2015 r. W czasie swojej działalności udowodnił, że jest placówką o szerokim spektrum społecznego oddziaływania. To tu seniorzy “60+” nie tylko miło spędzają czas, ale uczestniczą w różnego rodzaju działaniach, m.in.: zajęciach edukacyjnych, kulturalno-oświatowych oraz sportowo-rekreacyjnych, spotkaniach w ramach terapii zajęciowej, kinezyterapii i innych (w zależności od potrzeb i możliwości seniorów).  

Seniorzy z wielkim zaangażowaniem i sercem realizują swoje zainteresowania, poszerzają lub nabywają nowe umiejętności. Uczestniczą m.in. w kursach komputerowym czy szycia, w warsztatach kulinarnych, teatralnych czy tanecznych. Pomagają również innym potrzebującym i sami aktywizują się społecznie w ramach działań wolontariatu międzypokoleniowego.    

Wszystkie podejmowane działania realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Gmina Wiązowna zapewnia dojazd do naszej placówki. Oferowane zajęcia, życzliwa atmosfera, troska o seniorów oraz codzienny wspólny obiad (usługa socjalna) sprawiają, że nasza placówka staje się dla naszych uczestników prawdziwym drugim domem.  

Wszystkich chętnych, którzy pragną przyłączyć się do naszej senioralnej wspólnoty i razem spędzać czas, serdecznie zapraszamy. Wszelkie informacje na temat pobytu można uzyskać na miejscu w Dziennym Domu „Senior+” w Woli Karczewskiej (ul. Doliny Świdra 6) lub telefonicznie pod nr 505 599 703.   

Jolanta Bogucka 

Logo Dziennego Domu "Senior+. POmarańczowy napis Senior+. Przed napisem grafika: domek z sercem

Data opublikowania strony: 28/10/2019