Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Seniorzy z Dziennego Domu “Senior+” na Senioraliach 2022 w Warszawie

Na zaproszenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+" w Woli Karczewskiej uczestniczyli w V spotkaniu seniorów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz siódmej rocznicy działalności Dziennych Domów " Senior+" i " Klubów "Senior+".

Podczas wydarzenia DD „Senior+” był jednym z 19, który prezentował swoje działanie. Seniorzy reprezentowali Gminę Wiązowna, prezentując wykonane przez siebie prace na stoisku artystycznym.

Uczestnicy fantastycznie odnajdywali się w roli ekspertów, twórców swoich prac.  Odwiedzającym stoisko tłumaczyli, z jakich materiałów wykonane zostały prace, jaką techniką, chętnie i z uśmiechem pozowali do zdjęć i dzieliły się opowieściami o dokonaniach DD w Woli Karczewskiej.

Seniorzy odwiedzili wszystkie stoiska, wymieniali się doświadczeniami, gratulowali sobie efektów pracy i doceniali się nawzajem. Inspiracja, wspólne spędzony czas, występy oraz obdarowywanie się nawzajem swoimi pracami z innymi uczestnikami wydarzenia było bardzo miłym akcentem.  Seniorzy wrócili z dyplomami i drobnymi prezentami, które otrzymali za włożoną pracę.

Krystyna Motyka-Parzych

Logo "Senior+"

Data opublikowania strony: 03/10/2022