Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Ślubowanie pierwszoklasistów w Wiązownie

W piątek (19 października) w Szkole Podstawowej w Wiązownie uczniowie klas pierwszych zostali przyjęcie w poczet społeczności szkolnej. W tak pięknym i ważnym momencie towarzyszyło im grono pedagogiczne naszej szkoły, z Dyrektor Katarzyną Lacką na czele. W wydarzeniu brali udział zaproszeni goście w tym Dyrektor Oświaty Gminnej Dorota Kanabus – Prokop, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele z przedszkoli z Pęclina i Wiązowny oraz bliscy – rodzice i dziadkowie i nasi „zerówkowicze”, którzy podziękowali za udział własnoręcznie wykonanymi pracami.

Atmosfera podczas całej uroczystości była bardzo podniosła. Pierwszaki rozpoczęli swój występ, wkraczając na scenę polonezem, potem zaprezentowali bezbłędnie wykonaną część artystyczną: piękne piosenki, wiersze, układy taneczne i instrumentalne. Potem nastąpiła oficjalna część akademii, złożenie ślubowania i pasowanie na uczniów klas pierwszych, które poprowadziła nasza Pani Dyrektor.

Pierwszaki uśmiechnięte i szczęśliwe mocno uścisnęły swoje wychowawczynię Zofię Zakrzewską i Małgorzatę Jęczmieniowską, dziękując im za trud włożony w przygotowanie uroczystości. Na zakończenie na dzieci czekała w salach miła niespodzianka przygotowania przez ich rodziców – słodki poczęstunek, a także prezent książkowy dla każdego.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Joanna Konowrocka

Data opublikowania strony: 14/11/2018