mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

“Świąteczna Radość Pomagania”. Działamy dla Natalki

“Świąteczna Radość Pomagania”. Działamy dla Natalki

Dzeiwczynka z zespołem Aperta. Jest ubrana w szarą sukienkę i szare butki oraz w białe rajstopy
Mała Natalka jest tegoroczną bohaterką akcji "Świąteczna radość pomagania" (Foto: M. Sosnowska)

W tym roku w ramach akcji “Świąteczna Radość Pomagania” wpieramy naszą małą mieszkankę Natalkę. Podczas dwóch wydarzeń – Pikniku Sportowego w Zakręcie i WiązLove w Wiązownie – zebraliśmy prawie 4 tys. zł, które przekazaliśmy na leczenie dziewczynki.

Natalka jest mieszkanką naszej gminy. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką chorobą, która występuje 1:1 000 000 urodzeń. Zespół Aperta to uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych charakteryzujących się m.in. zrośnięć. W tym roku w ramach akcji “Świąteczna Radość Pomagania” podczas różnych akcji zbieramy pieniądze na leczenie Natalki.

Bardzo dziękujemy Państwu za zaangażowanie. Podczas Pikniku Sportowego w Zakręcie zebraliśmy 2499,43 zł, zaś podczas Pikniku WiązLove w Wiązownie 1138,45 zł. Wpłaty darowizn można dokonywać na konto Fundacji Polsat 39 1140 1010 0000 7777 7000 1001 Tytuł przelewu: CHOMCZYK NATALIA 5638. W imieniu Natalki i jej rodziny dziękujemy za wszystkie darowizny.

Zapraszamy na Koncert Charytatywny na rzecz Natalki, który odbędzie się 25 czerwca w Sali bankietowej Raj w Dziechcińcu. Podczas koncertu wystąpi Eleni oraz Kabaret na Chwilę. Cegiełki – wejściówki można zakupić w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie. Szczegóły można przeczytać na stronie: https://gok-wiazowna.pl/e/koncert-charytatywny-dla-natalki.html

Data opublikowania strony: 16/06/2021